Kancelaria świadczy usługi prawne dla podmiotów z branży e-commerce, w tym m.in. sklepów internetowych, portali aukcyjnych, serwisów ogłoszeniowych, platform zakupowych.

Usługi obejmują przeprowadzenie kompleksowego audytu w zakresie wymogów prawnych dla podmiotów już działających jak i dla podmiotów planujących rozpoczęcie działalności w branży e-commerce oraz zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań prawnych.

WDROŻENIE RODO

Audyt dotyczy m. in. rozwiązań prawnych zapewniających ochronę danych osobowych, zgodnie z RODO, praw autorskich, przepisów dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną, ochrony praw konsumentów.

DOKUMENTY PRAWNE NA WWW

Usługa obejmuje doradztwo, przygotowanie odpowiednich dokumentów, takich jak: regulamin sklepu, regulamin strony, polityka prywatności, formularz odstąpienia od zakupu, warunki sprzedaży i współpracy, umowy niezbędnych do prowadzenia działalności e-commerce.

 

W celu skorzystania z oferty prosimy o kontakt mailowy

W związku z różnicami w potrzebach każdą usługę wyceniamy indywidalnie, a ofertę i rozwiązania dopasowujemy do klienta tak, aby spełniło to jego oczekiwania i w 100% zabezpieczyło prawnie jego działalność w Internecie.

Kontakt